Czerwony jak cegła

Każda osoba, która jest szczęśliwym posiadaczem budynku z cegły, z całą pewnością może się poszczycić wspaniałym widokiem. Jednak należy pamiętać o tym, że aby ten cudowny efekt utrzymać, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych środków czyszczących wykwity oraz resztki cementu, a te dostępne są właśnie w naszej ofercie ...

Czerwony jak cegła

Każda osoba, która jest szczęśliwym posiadaczem budynku z cegły, z całą pewnością może się poszczycić wspaniałym widokiem. Jednak należy pamiętać o tym, że aby ten cudowny efekt utrzymać, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych środków czyszczących wykwity oraz resztki cementu, a te dostępne są właśnie w naszej ofercie Tylko kompleksowe działania i najwyższej jakości produkty mogą zapobiegać powstawaniu negatywnych skutków na naszej elewacji, a ta ma przecież cieszyć oczy.

Problem i rozwiązanie

O ile sytuacja, w której znajdujemy resztki cementu jest stosunkowo łatwa do rozwiązania, warto zastanowić się, dlaczego tak naprawdę powstają wykwity. Mianowicie kluczowe znaczenie ma fakt dostawania się wilgoci do wnętrza muru, ale także i zastosowanie niewłaściwej zaprawy murarskiej, która posiada w swoim składzie wapno, co jest błędem. Jeśli znamy już przyczyny występowania tych oszpecających elementów, kolejnym krokiem, który musimy podjąć, po odpowiednim zabezpieczeniu wentylacji na początkowej fazie budowy oraz uszczelnieniu wszelkich ewentualnych ubytków, jest mechaniczne czyszczenie naszej elewacji. Jeśli i to nie pomoże podczas czyszczenia wykwitów oraz resztek cementu, trzeba zastosować specjalistyczne preparaty najwyższej jakości. Tylko wtedy możemy być spokojni o idealny stan powierzchni.

Więcej

CZYSZCZENIE WYKWITÓW I RESZTEK CEMENTU  Jest 1 produkt.

Nowy Wyprzedaż!
W magazynie
Skoncentrowany silnie działający preparat do usuwania wykwitów, nalotów cementowych, wapiennych oraz uporczywych zabrudzeń z powierzchni cegieł klinkierowych.
32,00 zł (netto)
39,36 zł (brutto)
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji