Czysto wokół domu

To właśnie kostka brukowa bardzo często jest wykorzystywana podczas tworzenia wszelkiego rodzaju podjazdów oraz ścieżek, które znajdują się wokół naszego domu i każdy właściciel pragnie, aby całość komponowała się w sposób spójny i elegancki. Jednak nasze starania mogą okazać się zbyt słabe wobec wycieków oleju, tłustych plam ...

Czysto wokół domu

To właśnie kostka brukowa bardzo często jest wykorzystywana podczas tworzenia wszelkiego rodzaju podjazdów oraz ścieżek, które znajdują się wokół naszego domu i każdy właściciel pragnie, aby całość komponowała się w sposób spójny i elegancki. Jednak nasze starania mogą okazać się zbyt słabe wobec wycieków oleju, tłustych plam płynów eksploatacyjnych naszego auta lub chociaż i błota. Właśnie dlatego powinniśmy zainteresować się ofertą sklepu PSB Wyłącznie specjalistyczne środki najwyższej jakości mogą pomóc utrzymać nasze powierzchnie w idealnym stanie, bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy na profesjonalne przedsiębiorstwa usługowe.

Z czym walczymy?

Czyszczenie kostki brukowej i betonu jest utrudnione ze względu na kilka bardzo istotnych czynników. Pierwszym z nich jest wszechobecny piasek, a także osadzający się brud, a wyczyszczenie większych powierzchni ułożonej kostki może być dla nas bardzo czasochłonne. Kolejnym elementem, który także sprawia, że nasze powierzchnie nie sprawiają takiego wrażenia, który byśmy oczekiwali są właśnie wykwity powstałe na skutek związków wapnia. Ostatni przykład z pewnością jest znajomy wszystkim posiadaczom pojazdów mechanicznych, a mowa jest oczywiście o plamach z płynów, smarów i sadzy. Wszystkie wyżej wymienione czynniki potrzebują do ich usunięcia zastosowania specjalistycznego preparatu.

Szukasz czegoś innego? Sprawdź nasze inne płyny czyszczące.

Więcej

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ I BETONU  Jest 1 produkt.

Nowy Wyprzedaż!
W magazynie
Skoncentrowany silnie działający, preparat do gruntownego mycia kostki brukowej, betonu, granitu oraz kamieni naturalnych. Usuwa stare i uporczywe zabrudzenia, wykwity wapienne oraz pozostałości z zapraw.
33,00 zł (netto)
40,59 zł (brutto)
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji