Produkt nowej generacji

Nowoczesna gama produktów przeznaczonych do gruntowania w postaci kwarcowych mostków szczepnych pozwala na uzyskanie najlepszych wyników prac tynkarskich. Materiał o unikatowej i perfekcyjnie opracowanej recepturze jest jednym z rekomendowanych do zastosowania we współczesnym budownictwie, który pozwala wykonać prace...

Produkt nowej generacji

Nowoczesna gama produktów przeznaczonych do gruntowania w postaci kwarcowych mostków szczepnych pozwala na uzyskanie najlepszych wyników prac tynkarskich. Materiał o unikatowej i perfekcyjnie opracowanej recepturze jest jednym z rekomendowanych do zastosowania we współczesnym budownictwie, który pozwala wykonać prace z zachowaniem wysokich parametrów i obowiązujących standardów w sztuce budowlanej.

Właściwości i zastosowanie

Stosuje się dla zwiększenia przyczepności tynku do podłoża betonowego, a także charakteryzującego się gładkością, silnym zagęszczeniem czy słabą nasiąkliwością (ceramika, terakota, płyty wiórowe, szczelny beton, szkło,metal, farby olejne i stare podłoża epoksydowe).

Produkty z tej kategorii dedykowane są do gruntowania przed tynkowaniem z użyciem materiałów wapiennych, wapienno-cementowych oraz gipsowych. Jest idealny zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Materiał wyróżnia się bardzo wysoką przyczepnością do podłoża, a także wzmacnia w sposób mechaniczny przyczepność i trwałość kolejnych warstw. Jest całkowicie odporny na wodę.

Nasz sklep oferuje produkty najlepszej jakości. Przekonaj się sam!

Więcej

KWARCOWE MOSTKI SZCZEPNE  Jest 1 produkt.

Nowy
W magazynie
Dyspersja sztucznych żywic z wypełniaczem kwarcowym.
159,51 zł (netto)
196,20 zł (brutto)
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji