Nowoczesne podejście do budownictwa

Innowacyjne tynki strukturalne zaliczają się do cienkowarstwowych materiałów, które z powodzeniem mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przeznaczone do ręcznego nakładania cechują się wyjątkową elastycznością i wytrzymałością. W zależności od specyfikacji można uzyskać strukturę "baranka" bą...

Nowoczesne podejście do budownictwa

Innowacyjne tynki strukturalne zaliczają się do cienkowarstwowych materiałów, które z powodzeniem mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przeznaczone do ręcznego nakładania cechują się wyjątkową elastycznością i wytrzymałością. W zależności od specyfikacji można uzyskać strukturę "baranka" bądź drapaną typu "kornik".

Charakterystyka i właściwości

Omawiany siloxanowy tynk strukturalny wykazuje wysokie właściwości hydrofobowe i brak nasiąkliwości. Te cechy sprawiają, że powierzchnia nie pochłania wody, a w całości ją odprowadza, co przekłada się na funkcję samoczyszczenia. Materiał może być stosowany na podłożach mineralnych, do których należą: płyty gipsowo-kartonowe, beton czy gips. Ważne, by powierzchnia była równa i właściwie oczyszczona.

Tynk wykonany jest na bazie wodnej dyspersji żywic syntetycznych z dodatkiem żywic siloxanowych. Jego zaletami są duża wydajność i łatwość w użyciu. Z technicznego i użytkowego punktu widzenia jest on wysoce odporny na uszkodzenia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Sprawdź inne materiały do dociepleń dostępne w naszym sklepie. 

Więcej

SILOXANOWE TYNKI STRUKTURALNE  Jest 2 produktów.

Nowy
Brak w magazynie
Siloxanowy tynk strukturalny o fakturze "kornika" zalecany w systemach dociepleń PCB-s i PCB-w oraz jako dekoracyjna wyprawa tynkarska na podłożach mineralnych.
134,15 zł (netto)
165,00 zł (brutto)
Brak w magazynie
Nowy
Brak w magazynie
Siloxanowy tynk strukturalny o fakturze "baranka" zalecany w systemach dociepleń PCB-s i PCB-w oraz jako dekoracyjna wyprawa tynkarska na podłożach mineralnych.
134,15 zł (netto)
165,00 zł (brutto)
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów