W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór tynków.

Czym są tynki akrylowe?

Stanowią gotową do użycia, wgłębnie farbowane masy tynkarskie. Powstają one na bazie modyfikowanego spoiwa akrylowego oraz wypełniaczy węglanowych i kwarcowych. Oferujemy tynki akrylowe dostępne w różnych kolorach, które są efektem zastosowania odpornej na p...

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór tynków.

Czym są tynki akrylowe?

Stanowią gotową do użycia, wgłębnie farbowane masy tynkarskie. Powstają one na bazie modyfikowanego spoiwa akrylowego oraz wypełniaczy węglanowych i kwarcowych. Oferujemy tynki akrylowe dostępne w różnych kolorach, które są efektem zastosowania odpornej na promieniowanie UV bazy pigmentowej.

Dodatkowo zabezpieczają one powierzchnię przed grzybami, mchami i porostami.

Akrylowe tynki strukturalne - gdzie stosować?

Dostępne w naszym sklepie akrylowe tynki służą przede wszystkim do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich. Doskonale nadają się do celów dekoracyjnych. Nie zaleca się stosowania tego rodzaju tynków w systemach ociepleń, które oparte są na wełnie naturalnej.

Tynki, które oferujemy, są proste i wygodne w użyciu. Aby nie było różnic w odcieniach, na jedno miejsce należy nakładać tynki z tym samym numerem partii. W razie wątpliwości prosimy o kontakt, pomożemy Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Szukacie innych materiałów do dociepleń? Sprawdźcie ofertę naszego sklepu.  

Więcej

AKRYLOWE TYNKI STRUKTURALNE  Jest 1 produkt.

Nowy
Brak w magazynie
PCB AkT-k AKRYLOWY TYNK STRUKTURALNY "KORNIK" Akrylowy tynk strukturalny o fakturze "kornika" zalecany w systemach dociepleń PCB-s oraz jako dekoracyjna wyprawa tynkarska na podłożach mineralnych.
104,07 zł (netto)
128,00 zł (brutto)
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji