Microfibra - wybierz odpowiednio

Wałek malarski jest podstawowym narzędziem przy wykonywaniu prac malarskich - od właściwego wyboru zależy ich końcowy efekt.

Dobór wałka o odpowiednich właściwościach aplikacyjnych zdecyduje o ilości zużytej farby, pozwoli uniknąć zachlapań, zacieków i smug oraz umożliwi uzyskanie dokładnego pokrycia malowa...

Microfibra - wybierz odpowiednio

Wałek malarski jest podstawowym narzędziem przy wykonywaniu prac malarskich - od właściwego wyboru zależy ich końcowy efekt.

Dobór wałka o odpowiednich właściwościach aplikacyjnych zdecyduje o ilości zużytej farby, pozwoli uniknąć zachlapań, zacieków i smug oraz umożliwi uzyskanie dokładnego pokrycia malowanej powierzchni.

Dokonując wyboru należy kierować się nie tylko jego rozmiarem, ale głównie rodzajem materiału poszycia, który jest ściśle związany z rodzajem używanej farby.

Wałek malarski - dobry wybór

Do najczęściej używanych emalii wodorozcieńczalnych oraz farb emulsyjnych akrylowych i lateksowych odpowiedni jest wałek z microfibry. Materiał poszycia jest wykonany z włókien syntetycznych, co sprawia, iż ma on bardzo dobre właściwości aplikacyjne.

Jest łatwy do utrzymania w czystości - myje się je po prostu w letniej wodzie. Nie wymagają też natychmiastowego mycia - jeśli pracę trzeba przerwać, wałek ten może zostać przez pewien czas zanurzony w wodzie.

Sprawdź pozostałe akcesoria malarskie w naszym sklepie. 

Więcej

WAŁKI Z MICROFIBRY  Jest 3 produktów.

Nowy
W magazynie
Wałek BLUE DOLPHIN TAPES MICROFIBRA 10CM  do gładkich powierzchni wykonany z bardzo chłonnej tkaniny farby rzadkie, emulsyjne, lateksowe, lazury, bejce, poliuretany 
2,35 zł (netto)
2,89 zł (brutto)
Nowy Wyprzedaż!
W magazynie
Wałek BLUE DOLPHIN TAPES MICROFIBRA 18CM  do gładkich powierzchni wykonany z bardzo chłonnej tkaniny farby rzadkie, emulsyjne, lateksowe, lazury, bejce, poliuretany 
9,76 zł (netto)
12,00 zł (brutto)
Nowy Wyprzedaż!
W magazynie
Wałek BLUE DOLPHIN TAPES MICROFIBRA 25CM  do gładkich powierzchni wykonany z bardzo chłonnej tkaniny farby rzadkie, emulsyjne, lateksowe, lazury, bejce, poliuretany 
11,79 zł (netto)
14,50 zł (brutto)
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów