Pędzle okrągłe - wybór dla wymagających

 

Pędzle do malowania mogą mieć bardzo różne kształty i rozmiary. Wybór odpowiedniego pędzla jest bardzo ważny - może wpłynąć na szybkość i efektywność pracy oraz dokładność jej wykonania. Pędzle różnią się twardością szczeciny, a nawet długością rączki. Pędzel należy więc wybrać odpowiednio do tego, jak...

Pędzle okrągłe - wybór dla wymagających

 

Pędzle do malowania mogą mieć bardzo różne kształty i rozmiary. Wybór odpowiedniego pędzla jest bardzo ważny - może wpłynąć na szybkość i efektywność pracy oraz dokładność jej wykonania. Pędzle różnią się twardością szczeciny, a nawet długością rączki. Pędzel należy więc wybrać odpowiednio do tego, jakie ma być jego przeznaczenie - dzięki temu będzie można wykorzystać wszystkie jego cechy.

 

Jest zazwyczaj nieco mniejszy, niż pędzel płaski. Takie pędzle można dowolnie formować poprzez przycinanie sztywnej szczeciny. Pozwala to na dostosowanie grubości pędzla do aktualnych potrzeb, co jest cechą bardzo przydatną.

 

Do czego najlepiej nadaje się pędzel okrągły?

 

Nie są to pędzle przeznaczone do malowania dużych, płaskich powierzchni, takich jak na przykład ściany. Doskonale sprawdzają się za to przy pokrywaniu farbą drobnych elementów. Są również doskonałym narzędziem do prac wykończeniowych, a także do lakierowania niewielkich elementów, na przykład części mebli.


Sprawdź też pozostałe akcesoria malarskie oraz inne pędzle z naszego sklepu!

Więcej

PĘDZLE OKRĄGŁE  Jest 3 produktów.

Nowy Wyprzedaż!
W magazynie
Pędzel Okrągły EMALIA 25mm zalecany do chropowatych powierzchni i nieregularnych kształtów.
4,88 zł (netto)
6,00 zł (brutto)
Nowy Wyprzedaż!
W magazynie
Pędzel Okrągły EMALIA 30mm zalecany do chropowatych powierzchni i nieregularnych kształtów.
6,50 zł (netto)
8,00 zł (brutto)
Nowy Wyprzedaż!
W magazynie
Pędzel Okrągły EMALIA 60mm zalecany do chropowatych powierzchni i nieregularnych kształtów.
15,04 zł (netto)
18,50 zł (brutto)
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów