Profesjonalne kleje i fugi do płytek

Kafelki to jeden z popularniejszych sposobów na urządzenie podłogi i ścian w kuchni czy łazience. Łatwo się je myje, są trwałe, a także wybierać można spośród wielu wzorów i kolorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Aby jednak płytki w pełni spełniały swoje funkcje i dobrze wyglądały, nie wysta...

Profesjonalne kleje i fugi do płytek

Kafelki to jeden z popularniejszych sposobów na urządzenie podłogi i ścian w kuchni czy łazience. Łatwo się je myje, są trwałe, a także wybierać można spośród wielu wzorów i kolorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Aby jednak płytki w pełni spełniały swoje funkcje i dobrze wyglądały, nie wystarczy dobra ekipa montująca. Bardzo ważny jest też zakup odpowiednich materiałów mocujących i wykańczających, takich jak kleje i fugi.

Nasza bogata oferta

W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne kleje i fugi do płytek. Dzięki wykorzystaniu do ich produkcji najlepszych materiałów, pozwalają one na szybki i bezproblemowy montaż kafelek. Tak przygotowana podłoga czy ściany wyglądają ładnie i są bardzo trwałe. Kafelki wystarczą nawet na kilkadziesiąt lat i nie będzie trzeba martwić się o to, że odpadną. W naszej ofercie posiadamy kleje do różnych temperatur, a także fugi w wielu odcieniach. Tym samym klient może znaleźć odpowiedni dla siebie produkt bez względu na to, gdzie chce zamontować swoje płytki.

Więcej

KLEJE I FUGI DO PŁYTEK  Jest 3 produktów.

Podkategorie

Nowy
Brak w magazynie
Zaprawa klejowa do przyklejania ściennych i podłogowych płytek ceramicznych i gresowych, płytek kamionkowych, drobnych elementów betonowych oraz mozaiki drobnoelementowej.
26,83 zł (netto)
33,00 zł (brutto)
Brak w magazynie
Nowy
W magazynie
Wysokoelastyczna zaprawa klejowa do przyklejania ściennych i podłogowych płytek ceramicznych i gresowych, płytek kamionkowych, drobnych elementów betonowych oraz płytek elewacyjnych.
48,56 zł (netto)
59,73 zł (brutto)
Nowy
W magazynie
Wysokoelastyczna, cienkowarstwowa zaprawa klejowa, mrozoodporna i wodoodporna.
49,79 zł (netto)
61,24 zł (brutto)
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów